Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

W dniach 10-15 czerwca 20011r. odbyła się wycieczka do Kotliny Kłodzkiej. Uczestniczyły w niej klasy gimnazjalne oraz klasa szósta szkoły podstawowej. Pierwszy dzień upłyną pod znakiem podróży trwającej ponad 10 godzin. Drugi dzień upłyną pod znakiem zwiedzania Wrocławia, jego zabytków oraz Panoramy Racławickiej. Trzeciego dnia uczniowie mieli okazję zwiedzić umocnienia Twierdzy Kłodzkiej oraz inne atrakacje tego miasta. Dzień czwarty to wycieczka autokarowa do Czech i zwiedzanie Skalnego Miasta. Piąty dzień pobytu tradycyjnie upłyną w podróży. Na szczególna pochwałę zasługują uczniowie, którzy swoją postawą i zachowaniem służyli dobrym przykładem dla innych grup wycieczkowych.

Opiekunowie: Pani Agnieszka Szłapa,  Pan Józef Sarnicki

Organizator : Pan Marek Mołoń

Galeria 1

Galeria 2