Wyprawka dla klasy I

Uczniowie klasy I podręczniki i materiały ćwiczeniowe otrzymają bezpłatnie w dniu rozpoczęcia nauki w szkole. Podręczniki należy oprawić.  Podręczniki do religii rodzice kupują indywidualnie, ich lista będzie wkrótce dostępna na stronie szkoły.  Oprócz tego ucznia należy wyposażyć w przybory szkolne i zeszyty. Lista poniżej.

Prośba aby tak kupować żeby dzieci wszystkie z tych rzeczy miały, ale nie za dużo. Gdy jest za dużo to gubią się w tym wszystkim. Czasami mają kilka kompletów kredek i wtedy jest problem jak wrzucą do piórnika i szukają wybranego koloru.

Pozdrawiam i życzę spokojnych wakacji !!!!!

Janina Śliwa

Wyprawka

 1. Zeszyt w wąską linię 32 kartki,
 2. Zeszyt w kratkę 32 kartki,
 3. Zeszyt do nut,
 4. Ołówek miękki,
 5. 2 długopisy zmazywalne lub zwykłe,
 6. Kredki Bambino – 1 komplet,
 7. Farby plakatowe i akwarele,
 8. Gumka,
 9. Linijka krótka,
 10. Papier wycinankowy,
 11. Nożyczki do papieru,
 12. Ryzę papieru xero (1ryza na dwie mamy jeżeli się umówią),
 13. Blok techniczny,
 14. Piórnik wygodny,
 15. Temperówkę,
 16. (flamastry i kolorowe długopisy niekoniecznie, ale można kupić)