Pasowanie na ucznia klasy I

14 X 2020 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. Dzień ten był również szczególny dla naszych najmłodszych uczniów. Pierwszoklasistów oraz ich bliskich, którzy towarzyszyli im w tym wyjątkowym dniu, oficjalnie przywitał Dyrektor Szkoły. Choć rok ten jest nietypowy i nie odbyła się uroczysta akademia, uczniowie klasy I przygotowali krótki program artystyczny oraz złożyli ślubowanie. Następnie nadeszła chwila, na którą wszyscy pierwszoklasiści czekali – uroczyste pasowanie.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status