Audycja muzyczna z udziałem Szkoły Muzycznej Yamaha – tańce towarzyskie

17 października 2024 r. w naszej szkole odbyła się niezwykle inspirująca i pełna energii audycja muzyczna, zorganizowana przez Szkołę Muzyczną Yamaha z Rzeszowa. Nasi goście w wyjątkowy, lekki i zabawny sposób wprowadził uczniów w klimat tańców towarzyskich, takich jak rumba, cha-cha, walc i inne. Podczas spotkania uczniowie nie tylko poznali podstawy poszczególnych stylów tanecznych, ale również dowiedzieli się o ich historii i charakterystycznych cechach. Pokazy taneczne zostały urozmaicone ciekawostkami i anegdotami, które pozwoliły uczniom lepiej zrozumieć, czym różnią się poszczególne tańce. Dzieci miały również okazję aktywnie uczestniczyć w zajęciach.