Bezpieczny powrót do szkoły

1 września 2020 r. wracamy do szkoły. By zapewnić wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły możliwie bezpieczny powrót i odpowiednie warunki do nauki, w tym higieniczne, zostały opracowane specjalne procedury i zasady funkcjonowania szkoły. W załączniku przedstawione są najważniejsze zasady, które będą obowiązywać od 1 września do odwołania.

Chciałbym poinformować, że dokładać będziemy wszelkich sił i środków, by w szkole było bezpiecznie, ale nie wykluczamy sytuacji kryzysowych. Stąd apeluję do Państwa o szczególną pomoc i odpowiedzialność. Proszę  o przestrzeganie zasad, o wspieranie zachowań bezpiecznych i wsparcie nauczycieli oraz pracowników. My także jako nauczyciele i pracownicy jesteśmy do dyspozycji i służymy pomocą.

Do pobrania procedury obowiązujące od 1 września 2020 r