Informacja od nauczyciela matematyki

W pierwszym tygodniu po powrocie do szkoły uczniowie klasy VIII napiszą próbny egzamin ósmoklasisty przygotowany przez nauczyciela na bazie zadań „Egzamin ósmoklasisty z matematyki” znajdujących się na stronie https://szaloneliczby.pl/egzamin-osmoklasisty/. Zachęcam do przerobienia znajdujących się tam materiałów edukacyjnych, które pomogą jeszcze bardziej przygotować się do egzaminu.

Ćwiczenia można drukować, przepisywać ręcznie. Rozwiązane zadania do sprawdzenia po powrocie do szkoły lub można przesłać dobrej jakości zdjęcie lub skan na maila pawelbanas@wp.pl lub na messangera na facebooku.  Trzeba wpisać  imię i nazwisko)

Materiały do pobrania poniżej

Materiały z matematyki klasa VIII do pobrania tutaj (pdf)

Materiały z matematyki klasa VIII do pobrania tutaj (WORD)

Uczniowie klasy VII proszeni są o rozwiązywanie równań i zadań tekstowych znajdujących się w podręczniku, zaś uczniowie klas młodszych o wypełnianie łatwych i zrozumiałych dla nich zadań znajdujących się w zeszytach ćwiczeń. W ten sposób po powrocie do szkoły będą mieli mniej do odrobienia zadań domowych tam się znajdujących.

Wiele materiałów i ćwiczeń do nauczania zdalnego online z różnych przedmiotów można pobrać z następujących stron:

Otwarte zasoby na czas zawieszenia zajęć.

https://epodreczniki.pl/

https://www.dzwonek.pl/

https://equrs.pl/dla-szkol/

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status