Wyjazd uczniów klas IV–VIII do kina Helios w Przemyślu
20 listopada uczniowie klas IV–VIII wzięli udział w wyjeździe do kina Helios w Przemyślu. Podczas wizyty obejrzeli film „Uwierz w Mikołaja 2”, który jest współczesną opowieścią wigilijną, podkreślającą, że magia świąt tkwi w drobnych, życzliwych gestach. Produkcja pokazuje, że każdy…
Read more



