Dobry wynik naszych absolwentów!

Absolwenci klas ósmych poznali w piątek 1 lipca 2022 r. wyniki egzaminów na zakończenie szkoły podstawowej z języka polskiego, matematyki oraz z języka obcego nowożytnego. A jak na egzaminie wypadła nasza szkoła? Podajemy średnie wyniki procentowe oraz staninowe (w 9-cio stopniowym pomiarze dydaktycznym 1 – 9) z poszczególnych przedmiotów:

  • język polski 65 % – stanin 7 (wysoki);
  • matematyka 56 % – stanin 5 (średni);
  • język angielski 58% – stanin 4 (niżej średni).

Ze wszystkich części egzaminu uczniowie Szkoły Podstawowej w Pawłokomie osiągnęli wyniki powyżej średniego wyniku w Gminie Dynów, a z języka polskiego powyżej średniego wyniku w powiecie rzeszowskim, w województwie podkarpackim i w Polsce. Przedstawia to poniższy wykres.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status