Dowozy do Szkoły Podstawowej w Pawłokomie w roku szkolnym 2024-2025

W związku ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego 2024-2025 proszę rodziców o przekazanie informacji czy ich dzieci będą korzystać z dowozów do szkoły. Formuła dowożenia dzieci będzie podobna jak w roku ubiegłym. Częstotliwość będzie uzależniona od liczby zgłoszonych dzieci. W trakcie dowozów dzieci są pod opieką osoby delegowanej przez Urząd Gminy. Wniosek należy pobrać TUTAJ, wydrukować, wypełnić i podpisać. Zdjęcie lub skan wniosku proszę przesłać na adres mailowy: sp.pawlokoma@gmail.com lub na Messengera szkoły.

Jeśli nie mają państwo możliwości wydrukowania można skorzystać z linku poniżej i wypełnić uproszczony wniosek. Gdy chcemy dodać kolejne swoje dziecko do wniosku należy kliknąć – Prześlij kolejną odpowiedź

LINK DO WNIOSKU