Dwudniowa wycieczka integracyjno-edukacyjna klasy IV
Uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej w Pawłokomie pod opieką pani Agaty Lubińskiej uczestniczyli w dniach 9 – 10 czerwca w dwudniowej wycieczce integracyjno-edukacyjnej. Wyjazd dostarczył uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń, a piękna pogoda sprzyjała aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Pierwszy…
Read more

