Gminne Święto Rodziny

W dniu 26.06.2022r na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego „ Pod Dębiną” w Bachórzu odbył się piknik rodziny organizowany przez Wójta Gminy Dynów oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Dynowie z siedzibą w Bachórzu. Gminne Święto Rodziny było pożegnaniem roku szkolnego dla dzieci i rozpoczęciem okresu wakacji oraz rodzinnego spędzania czasu wolnego.

Głównym punktem programu były występy uczniów wszystkich Szkół Podstawowych z terenu naszej Gminy. Mieliśmy okazję wysłuchać utworów muzycznych  w wykonaniu grupowym i indywidualnym jak również obejrzeć talenty taneczne zaczynając od najmłodszych przedszkolaków, kończąc na klasach starszych. Oprócz atrakcji na scenie uczestnicy mogli posmakować przekąsek/słodkości przygotowanych przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszeń działających na naszym terenie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje przygotowane dla dzieci typu: karuzele, dmuchany tor przeszkód czy eurobungy.

Naszą szkołę reprezentowały dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I i II. Opiekunami były Panie: Aleksandra Karaś, Alicja Fuksa, Janina Śliwa.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status