„No backpack day”

25 marca w naszej szkole zorganizowany został „No backpack day” – czyli „Dzień bez plecaka”. To dzień kreatywności i uśmiechu. Uczniowie przyszli na lekcje ze wszystkimi niezbędnymi przyborami, drugim śniadaniem, zeszytami i podręcznikami, ale musieli je ze sobą zabrać nie używając plecaka. Pomysłowość uczniów klas VI – VIII była niesamowita . W naszej szkole były to m.in. walizki, różne koszyki, wiadra,  worek na śmieci, kosz na ziemniaki, skrzynka na narzędzia, pudełka. To tylko niektóre z wielu pomysłów. Wszyscy świetnie się bawili.

W imieniu Samorządu Szkolnego serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości. 8