Piknik klasy IV

5 maja 2026 r. uczniowie klasy IV wraz z opiekunem, Panią Agatą Lubińską, uczestniczyli w wyjątkowym pikniku nad wodą. Był to dzień pełen uśmiechu, aktywności na świeżym powietrzu oraz wspólnej integracji w pięknej, wiosennej atmosferze.

Podczas wyjścia nie zabrakło ogniska i pieczenia kiełbasek, które sprawiły wszystkim wiele radości. Uczniowie aktywnie spędzali czas, biorąc udział w różnych zabawach i aktywnościach sportowych. Wspaniała pogoda sprzyjała wspólnemu wypoczynkowi i dobrej zabawie.

Piknik klasy 4 był doskonałą okazją do integracji, budowania relacji oraz spędzenia czasu na łonie natury. Świetna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczestników.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status