Z ogromną dumą informujemy o wyjątkowym osiągnięciu ucznia klasy ósmej naszej szkoły. Piotr Pudysz został finalistą V Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego z Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 37 w Gdyni.
Wielki sukces ucznia Szkoły Podstawowej w Pawłokomie
Droga do zdobycia tytułu finalisty była bardzo wymagająca. Piotr musiał zmierzyć się z dużą konkurencją i pokonać ponad 1500 uczestników z całej Polski. To pokazuje skalę tego osiągnięcia oraz wysoki poziom konkursu. Aby znaleźć się w gronie finalistów, uczestnicy musieli przeczytać sześć obszernych książek w języku angielskim w oryginalnej wersji. Ważne było również dokładne opanowanie ich treści i wykazanie się bardzo dobrą znajomością języka.
Pasja, wiedza i determinacja
Sukces Piotra Pudysza jest dowodem na jego ogromne zaangażowanie, systematyczną pracę i pasję do literatury oraz języka angielskiego. Osiągnięcie to pokazuje również, jak ważne są wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu. Cała społeczność Szkoły Podstawowej w Pawonkowie jest dumna z sukcesu swojego ucznia. Serdeczne gratulacje kierujemy do Piotra, jego Rodziców oraz pani Diany El Jaoudi, która wspierała i przygotowywała go na każdym etapie konkursu. Życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania pasji i talentów.





