Podręczniki szkolne

Uczniowie klas I – VIII otrzymują bezpłatnie podręczniki i materiały ćwiczeniowe (z wyjątkiem religii).  W tym roku szkolnym nowe podręczniki dostaną klasy I, IV i VII.

Ponieważ podręczniki są własnością szkoły, uczniowie będę zobowiązani zwrócić je pod koniec roku. Toteż o książki należy dbać, bo za zniszczony egzemplarz szkoła może zażyczyć zwrotu pieniędzy lub zakup nowego egzemplarza. Z kolei materiały ćwiczeniowe (do utrwalania wiadomości i umiejętności) uczniowie dostaną na własność.

Otrzymane podręczniki należy oprawić. Jest to obowiązek wynikający z regulaminu. Do pobrania TUTAJ

W tym roku szkolnym uczniowie klas IV i VII otrzymają podręczniki nieco później. Nie jest to wina szkoły.  Wydawnictwo tłumaczy się problemami logistycznymi wynikającymi z zastosowania reżimów sanitarnych.

Również klasa VI nie otrzymała jeszcze wszystkich dodatkowych egzemplarzy. Mam nadzieję, że w tym tygodniu wszystko zostanie załatwione.

Regulamin

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status