Powrót do zajęć stacjonarnych w oddziałach przedszkolnych

Decyzją rządu od poniedziałku 19.04.2021 r. zostaje wznowione funkcjonowanie oddziałów przedszkolnych i przedszkoli w trybie stacjonarnym. W związku z niepewną sytuacją proszę o zachowanie szczególnej ostrożności: obserwowanie dzieci pod kątem zdrowia, proszę nie posyłać do szkoły dzieci chorych, rodziców proszę o bezwzględne zasłanianie nosa i ust na terenie szkoły (obowiązek ten reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia), należy ograniczyć przemieszczanie się po szkole i przypominać dzieciom o częstym myciu rąk lub dezynfekcji.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status