Przedszkolaki witają wiosnę

Przyjście nowej pory roku – wiosny, jest doskonałą  okazją  do  tego, by  uzmysłowić  dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. W dniu 21 marca 2023 r. w przedszkolu zrobiło się kolorowo i kwieciście. Dzieci były ubrane wiosennie a na głowach miały opaski przystrojone w kolorowe kwiatki. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody dzieci wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie pożegnania zimy i powitania wiosny. Ze szkoły wyruszył barwny pochód, który niósł ze sobą zimową pannę czyli Marzannę. Przedszkolaki stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i zagości już u nas na dobre.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status