Zapisy do Szkoły Muzycznej w Dynowie

Dzień Dobry,

zwracam się do Państwa, jako dyrekcji Szkoły powszechnej prowadzonej w okolicy Dynowa z uprzejmą prośbą ,by rozpowszechnić w Państwa Placówce  informację o rozpoczęciu procesu naboru do działającej od 2013 roku Szkoły Muzycznej I stopnia w Dynowie.

Jednocześnie chcę gorąco zaprosić do udziału w IV Powiatowym Konkursie „Szukamy Talentów”. W tym roku przeprowadzimy go metodą online. To okazja do dobrej zabawy oraz możliwość zaprezentowania talentów dziecięcych i pracy Nauczycieli oraz Rodziców nad repertuarem.( Tu również prośba o wydruk i zawieszenie plakatu )
Przewidziane są atrakcyjne  nagrody dla uczestników. 

Działamy dla miasta i Dynowszczyzny, prowadząc naukę gry na instrumentach : akordeon, altówka, fortepian, gitara, ,perkusja, saksofon, skrzypce, trąbka i wiolonczela.Szkoła czynna jest  w godzinach 12.oo – 19.30 .
Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych tygodni będzie okazja, by nasi nauczyciele odwiedzili wychowawców klas I-III by odpowiedzieć na ewentualne pytania i wątpliwości w budynku Szkoły.Dzieci mają zajęcia gry na wybranym instrumencie (2x 30 minut, jeden nauczyciel dla jednego dziecka ) i rytmiki połączonej z kształceniem słuchu ( 2×45 minut) tygodniowo. Terminy lekcji są ustalane indywidualnie z Rodzicami. Jest naukowo udowodnione, że nauka muzyki znacząco rozwija umiejętność planowania, koncentrację ,podzielność uwagi , pamięć, komunikatywność oraz wrażliwość dzieci. Uczy systematyczności i wzmaga świadomość, że wyniki osiąga się poprzez pracę.Uczniowie szkoły muzycznej osiągają zdecydowanie lepsze wyniki w nauce w szkole powszechnej.To okazja, by rozwinąć wrodzone predyspozycje muzyczne. Dla Rodziców to również okazja, by bardziej zadbać o przyszłość swej pociechy.Nauka w naszej szkole jest bezpłatna, panuje w niej miła i przyjazna atmosfera. Ze względu na indywidualny sposób prowadzenia zajęć nauki gry , małych grup teoretycznych ( do 8 osób w grupie) to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja dla dzieci.Bardzo proszę i szczerze zachęcam do rozpropagowania naszej oferty edukacyjnej  w Państwa szkole poprzez wywieszenie plakatu
( w załączniku) na tablicy ogłoszeń, poinformowanie nauczycieli ,rodziców i uczniów o tej możliwości.Zapraszamy do odwiedzin strony szkoły: www.szkolamuzyczna.dynow.pl .Tam znajdują się formularz zgłoszeniowy, wymogi, regulamin przyjęć i wymogi jak też informacje bieżące i nowości.Liczę na pomoc Państwa Dyrekcji Łączę wyrazy szacunkudr Jerzy Kołodziejdyrektor SM I st. w Dynowie.

Rekrutacja

Szukamy talentów

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status