Dzień Mamy i Taty

,,Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata”. Pod takim hasłem uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas I – III uczcili Dzień Mamy i Taty. Jest to święto, które w naszej szkole było długo i starannie przygotowywane. Dzieci wyrazili wdzięczność i miłość swoim rodzicom poprzez pieczołowicie przygotowywane występy oraz własnoręcznie zrobione upominki. Pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały piękne wiersze, ciekawe inscenizacje, melodyjne i wzruszające piosenki oraz rytmiczne tańce. Rodzice mieli okazję obejrzeć zabawne przedstawienie, posłuchać wzruszających piosenek i wierszyków oraz podziwiać talenty taneczne swoich pociech. Duże podziękowania dla występujących uczniów, nauczycieli pracujących z najmłodszymi dziećmi oraz dla Rady Rodziców za przygotowanie poczęstunku dla gości.

Dzień Mamy i Taty