Konkurs bożonarodzeniowy

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie, którego główną ideą jest pielęgnowanie tradycji Bożego Narodzenia oraz radości płynącej ze wspólnego bycia ze sobą, dzielenia się Nowo Narodzoną Miłością. Przedmiotem organizowanego przez nas konkursu są ozdoby bożonarodzeniowe (np. bombki, łańcuch, aniołki, gwiazdy, itp.) nawiązujące do tradycji chrześcijańskiej. Ozdoby należy wykonać z naturalnych elementów, np. sznurek, papier, słoma, kasza, płatki kosmetyczne, tasiemki, bibuła, itp.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status