Niech żyje bal

Karnawał to czas zabaw, kolorów i radości. Bal karnawałowy to tradycja lubiana i wyczekiwana przez dzieci. 28 lutego 2024 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, sztuczny śnieg, dymy, bańki, płonące bańki, myszka Mickey, kółeczka, tańce w parach i wiele innych atrakcji. Nad wszystkim czuwali DJ RUFIO oraz Dj Claudia Music&Fun.

Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele wrażeń i radości! Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wracali do domów. Duże podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali przepyszne posiłki i paczki dla dzieci.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status