Dzień Babci i Dziadka

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, 20 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona babciom i dziadkom. Były wiersze, piosenki, tańce, scenki. Na scenie wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas starszych. Wszystko przygotowane pod kierunkiem Pań: Oli Karaś, Alicji Fuksa, Janiny Śliwa, Danuty Kocyła. Oprawa muzyczna to oczywiście Pan Kuba Trybalski. Oprócz dzieci wystąpił także zespół ludowy z Pawłokomy „Pogórzanki”.

Na uroczystości byli obecni również: Wójt Gminy Dynów Pan Wojciech Piech, Radny z Pawłokomy Pan Tadeusz Pudysz oraz sołtys Tadeusz Potoczny.

Dopełnieniem spotkania była zabawa oraz poczęstunek. Nad wszystkim czuwała Rada Rodziców, której nalezą się szczególne podziękowania za sprawne i niezwykle profesjonalne przygotowanie uroczystości.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status