Konkurs Bożonarodzeniowy „Radosne Święta – Twórcze Święta”

W dniu 18 stycznia 2024 roku uczniowie uczestniczyli w gali rozdania nagród w XVI Konkursie Bożonarodzeniowym „RADOSNE ŚWIĘTA – TWÓRCZE ŚWIĘTA”. Organizatorem uroczystości było Liceum Ogólnokształcące w Dynowie. Głównym tematem stały się kolędy, pastorałki oraz tradycje i zwyczaje kolędnicze na Podkarpaciu. W zmaganiach o najwyższe laury udział wzięło blisko stu uczniów zarówno ze szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych z naszego regionu oraz okolic. Konkurs został przeprowadzony w następujących kategoriach: plastycznej, muzycznej, literackiej oraz quiz wiedzy o Bożym Narodzeniu.

Miło nam poinformować ze uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

W kategorii literackiej:

I miejsce – Amelia Baran uczennica klasy VIII, 

II miejsce – przyznano na równi  Kamila Łach uczennicy klasy VIII oraz Filipowi Karaś uczniowi  klasy VII.

Opiekunem uczniów była Pani mgr Grażyna Opałka.

W kategorii plastycznej:

I miejsce – Barbara Trawka uczennica klasy VI

II miejsce – Julia Kurasz uczennica klasy IV

III miejsce – Amanda Trawka uczennica klasy VI

Wyróżnienie: Kamila Łach uczennica klasy VIII

Opiekunem uczennic była Pani mgr Teresa Siekaniec

W kategorii test wiedzy o Bożym Narodzeniu:

III miejsce – Amelia Baran uczennica klasy VIII

Opiekunem była Pani mgr Agnieszka Myćka

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status