Szkoła muzyczna – instrumenty klawiszowe

18 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna „W świecie instrumentów klawiszowych”, prowadzona przez Szkołę Muzyczną YAMAHA w Rzeszowie.

Zostały zaprezentowane: pianino elektroniczne, keyboard, djx, syntezator. Uczniowie mieli okazję poznać bogactwo i różnorodność prezentowanych instrumentów klawiszowych. Wysłuchali przeróżnych dźwięków i odgłosów. Próbowali także gry na tych instrumentach.

Audycją wszyscy byli zachwyceni i wspaniale się bawili. Dzieci bardzo żywo reagowały i czynnie uczestniczyły w spotkaniu i już od teraz czekają z niecierpliwością na kolejne zajęcia.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status