Razem dla Planety

10 kwietnia 2024 grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pawłokomie wzięła udział w II edycji konkursu ekologicznego: Turniej Wiedzy „Razem dla planety” organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące w Dynowie. W skład zespołu weszli Kamila Łach z klasy VIII, oraz Dominik Hadam i Michał Polewka z klasy VII. Przygotowaniem uczniów do konkursu oraz sprawowaniem opieki nad nimi zajmowała się pani Mirosława Sowa.

Konkurs miał ciekawą formułę opartą na turnieju „Vabank”, co oznacza, że można było dużo punktów zarówno zyskać, jak i stracić, no i dużo zależało nie tylko od wiedzy, ale także od szczęścia. Emocji było co niemiara! Najwięcej radości przysporzyło osiągnięcie naszej uczennicy Kamili, która przeszła do finału i zajęła II miejsce!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status