TEATRZYK KAMISHIBAI W PRZEDSZKOLU

W dniu 10.04.2024r.  Przedszkolaki spotkały się z Panią Eweliną z GBP, która zapoznała wszystkich z japońską sztuką teatralną Kamishibai, nazywaną również “teatrem obrazkowym”. Dzieci z dużym zaciekawieniem wysłuchały bajki pt. „ Noc w bibliotece” i obserwowały zmieniające się ilustracje. Przypomniały sobie o zasadach panujących w teatrze, a także o rodzajach teatru. Każdy przedszkolak miał możliwość zaprezentowania swojego talentu aktorskiego , odgrywając role Pacynkami tworząc swój własny scenariusz. Przedszkolaki poznały również niezwykłą książkę pt: „Wypożyczalnia skrzydeł”, pokazującą bezcenną moc drzemiącą w czytaniu.  Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status