Turniej piłki siatkowej

W dniu 21 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole wiosenny turniej w piłce siatkowej drużyn mieszanych. Do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów z Dynowa i gminy Dynów. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Dynów Pan Wojciech Piech.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą zawodów została drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pawłokomie. Wszyscy uczestniczy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Końcowa klasyfikacja:

  1. Pawłokoma
  2. Dylągowa
  3. Łubno
  4. Bachórz
  5. Dynów
  6. Harta

Szczególne podziękowania należą się organizatorom zawodów, w szczególności Panu Piotrowi Sarnickiemu i Pani Agacie Lubińskiej.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status