Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i Szkoły Podstawowej w Pawłokomie na rok szkolny 2024 – 2025

Informuję, iż można zapisywać dzieci trzyletnie, czteroletnie, pięcioletnie i sześcioletnie do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Pawłokomie na rok szkolny 2024-2025.

Rodzice, których dzieci już uczęszczają do przedszkola składają deklarację kontynuacji nauki. Deklaracja jest dostępna u wychowawcy.

Rodzice dzieci sześcioletnich składają zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej. Deklaracja jest dostępna u wychowawcy.

Zapisywać można również dzieci do pozostałych klas Szkoły Podstawowej.

Formularze dostępne tutaj lub w szkole.

Gmina Dynów organizuje dowóz dla dzieci od strony Dynowa i Dąbrówki Starzeńskiej.

Wypełniony formularz można dostarczyć do szkoły osobiście lub wysłać mailem na adres: sp.pawlokoma@gmail.com

Istnieje możliwość zapisywania dzieci również drogą elektroniczną. Poniżej linki do specjalnych formularzy. Wystarczy kliknąć na odpowiedni link.

ZAPISYWANIE DZIECI DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH.

ZAPISYWANIE DZIECI DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 16 65 22 030.

Zarządzenie Wójta Gminy Dynów dotyczące rekrutacji.