Zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie klasy ósmej

21 czerwca 2024 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. Wraz z tym wydarzeniem pożegnaliśmy ósmoklasistów. Była krótka część artystyczna, podziękowania, kwiaty. Był uśmiech, duma ale też trochę smutku i łez. To było ich ostatnie spotkanie w klasowym i szkolnym gronie. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.  

Drodzy absolwenci. Kroczcie śmiało przez świat i spełniajcie swoje marzenia. Powodzenia w nowych szkołach i coraz bardziej dorosłym życiu.

Życzymy wszystkim pogodnych wakacji, pełnych jak najlepszych wrażeń, chwil wartych wspominania i udanego, w pełni zasłużonego wypoczynku.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status