Rozpoczęcie roku szkolnego 2022-2023

1 września 2022 r. o godzinie 10.00 miała miejsce w naszej szkole uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Witamy po wakacyjnej przerwie wszystkich nauczycieli i uczniów, a szczególnie serdecznie tych, którzy w tym roku rozpoczynają naukę w naszej szkole. Przed nami rok wspólnej pracy. Wszystkim życzymy, aby w ciągu najbliższych dziesięciu miesięcy było jak najmniej wybojów i nieoczekiwanych przeszkód. Za to dużo wartościowych przygód i doświadczeń.

Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status