Wycieczka na początek roku szkolnego

W imieniu Koła Gospodyń Wiejskich w Pawłokomie chciałbym poinformować, iż istnieje możliwość zorganizowania wycieczki dla dzieci do OŚRODKA TURYSTYCZNEGO „CZARDWOREK” w Przysietnicy. Wyjazd mógłby się odbyć 2 września 2022 r. (piątek). Orientacyjny koszt to 80 zł od osoby, w zależności od liczby uczestników. Na miejscu jest mnóstwo atrakcji dla dzieci. Przejażdżka ciuchcią „Strzała Południa”, grill z kiełbaską, jazda konna lub warsztaty lepienia w glinie, niespodzianka od KGW. Dostępne są również inne atrakcje za dodatkową opłatą. Wyjazd w godzinach porannych – powrót po południu.

Zapisy i szczegółowych informacji udzieli Pani Beata Wrotniak. Telefon: 889 190 500. Chętnych prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status