Święto Niepodległości

W burzliwej historii naszej Ojczyzny było wiele upadków i wzlotów. Jednak dzień 11 listopada 1918 roku na trwałe zapisał się w umysłach wielu pokoleń Polaków.

Polska, po 123 latach niewoli, znów pojawiła się na mapie Europy, jako państwo suwerenne i niezależne. Pamiętając o tych wydarzeniach, 10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie klasy VII i VIII słowem i piosenką oddali szacunek symbolom narodowym oraz wyrazili swoją miłość do Ojczyzny i dumę z tego, że są Polakami.

W trakcie akademii uczniowie odśpiewali hymn Polski biorąc tym samym udział w akcji „Szkoła do hymnu 2021”.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status