Wycieczka do Krakowa

W dniu 23 listopada 2021 r. uczniowie klas V, VI, VII i VIII wraz z wychowawczyniami, odwiedzili Kraków. Wycieczka szkolna odbyła się w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. ,,Poznaj Polskę”, na które nasza szkoła otrzymała dofinansowanie (80 % kosztów). Pozostała część środków pochodziła z Urzędu Gminy w Dynowie oraz wpłat własnych uczestników. Celem wyjazdu było poznanie historii, zabytków kultury i innych ważnych miejsc dawnej stolicy Polski.

Uczniowie zwiedzili Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach, Wzgórze Wawelskie, przeszli Traktem Królewskim na Stary Rynek. Odwiedzili także najstarszą część Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius oraz Muzeum Lotnictwa.

Był też czas na zakup pamiątek, obiad i w drodze powrotnej oczywiście McDonald.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status