Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

24 listopada 2021 r obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia przedszkolaki oraz uczniowie klas starszych przyszli do szkoły w przepięknych strojach wybranych postaci z bajek, baśni i filmów animowanych. Obok siebie stanęły wiedźma i księżniczka, policjant i łobuziak, pszczółka i motylek, Św. Mikołaj i diabełek. Akcję przygotował samorząd szkolny. Nagrodą dla tych, którzy przyszli dzisiaj w przebraniu były słodycze. Dziękujemy za przygotowanie imprezy.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status