Wycieczka klas I–III do Stacji Smaków w Jaworniku Polskim

19 maja 2026 roku uczniowie klas I–III naszej szkoły wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Stacji Smaków w Jaworniku Polskim. Dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach edukacyjnych oraz pokazach chemicznych dotyczących stanów skupienia materii.

Podczas zajęć uczniowie poznali trzy stany skupienia: gazowy, ciekły i stały. Każda część pokazu była pełna doświadczeń i praktycznych eksperymentów, które wzbudziły ogromne zainteresowanie dzieci.

Dodatkową atrakcją było tworzenie kolorowych mas plastycznych oraz brokatowego slime’a, który każde dziecko mogło zabrać do domu. Warsztaty sprawiły uczniom wiele radości i pozwoliły rozwijać kreatywność.

Po zajęciach edukacyjnych dzieci miały okazję odpocząć przy pysznej pizzy i lodach. Wyjazd do Stacji Smaków był nie tylko ciekawą lekcją nauki, ale również doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji.

Wszyscy uczestnicy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status