Wycieczka w Bieszczady

W dniach 9 – 10 czerwca 2022 r. grupa uczniów wraz z opiekunami udała się z przewodnikiem panem Piotrem Pyrczem na wycieczkę w Bieszczady. Piękna pogoda pozwoliła na zrealizowanie wszystkich zaplanowanych punktów programu. Zwiedzili Muzeum Przyrodnicze w Nowosiółkach, przejechali się Bieszczadzką Kolejką Leśna oraz podziwiali majestatyczne żubry. Spacer na najwyższą wieżę widokową Bieszczad był wyczerpujący, ale nagrodą była możliwość obejrzenia przepięknej panoramy. Dopełnieniem doznań turystycznych były pierogi i naleśniki domowej roboty w schronisku rodziny Ostrowskich

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status