Wyjazd na kręgle

6 czerwca 2024 grupa uczniów z klas V-VIII wyjechała do kręgielni Aloha w Rzeszowie. Celem wycieczki było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja środowiska uczniowskiego, zacieśnianie relacji koleżeńskich. Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla wszystkich dzieci. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Była również pizza, popcorn oraz napoje. Najwięcej punktów zdobył uczeń klasy VI Piotr Pudysz.