XXIV Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

Co roku Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu i Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym organizuje dla uczniów szkół podstawowych Archidiecezji Przemyskiej Olimpiadę Wiedzy o Wielkich Polakach.

W tym roku uczniowie studiowali życie Błogosławionej Rodziny Ulmów z Markowej. Konkurs ten zgromadził  w całej diecezji 413 uczestników, natomiast w półfinale 22 lutego 2024 r. w Przemyślu 82 z 32 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Łach z klasy 8 i Krystian Nahacz – uczeń klasy 7. Półfinalistom gratulujemy zdobytej  wiedzy oraz życzymy kolejnych sukcesów!