Zabawa karnawałowa przedszkolaków

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było i w naszej szkole. W dniu 05 lutego 2021 r. odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z oddziału przedszkolnego i zerówki.

Sala przedszkolna za sprawą rodziców, zamieniła się w prawdziwą salę balową,  ozdobioną kolorowymi dekoracjami. Wszystkie dzieci przebrane były w stroje karnawałowe . Na balu nie zabrakło księżniczek, policjantów, strażaków, batmanów, piłkarzy, piratów, biedronek oraz postaci z ulubionych bajek.

Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Radosne, szerokie uśmiechy na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status