Konkurs kolęd i pastorałek

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VII naszej szkoły Julia Chrapek zdobyła I miejsce w XXIV Konkursie Kolęd i Pastorałek. Opiekunem Juli jest Wioletta Pietrzak.

Głównym kryterium oceny Komisji Artystycznej (dotyczy kategorii – soliści szkoły podstawowe, szkoły średnie) były:- możliwości wokalne wykonawców (szkoły podstawowe i szkoły średnie);- jakość aranżacji, indywidualizacja wokalna;- właściwa interpretacja utworu, barwa głosu wokalisty i przemyślany dobór utworów do wykonania;- „przeżycie” utworu, wyrażanie uczuć za pomocą głosu, zwrócenie na siebie uwagi, dynamika przekazu, zainteresowanie, zaciekawienie słuchaczy, „mowa ciała”; – poprawność artykulacyjna, emisja głosu, zmiana dynamiki, barwy, przechodzenie z jednego rejestru do drugiego;- ogólny wyraz artystyczny – „pomysł na swój występ na scenie”, elementy teatralizacji.

Te warunki zostały spełnione przez nagrodzonych solistów w kategorii szkoły podstawowe oraz szkoły średnie.

Głosowanie, trwało od 12.01 do 20.01 do godziny 15.00, a warunkiem zaliczenia poprawnego głosu było kliknięcie tylko i włącznie w ikonę „lubię to”. Pozostałe „reakcje” dodawane do poszczególnych nagrań nie były brane pod uwagę.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status