Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie i Babcie zajmują szczególne miejsce w życiu wnucząt. Otaczają je miłością, opieką, są cierpliwi, cudowni, pomysłowi. Chętnie bawią się z wnukami, zabierają na wycieczki lub na spacery. Dlatego „jest taki dzień w roku, w którym mamy aż dwa święta. To Dzień Babci i Dzień Dziadka, każdy wnuk o tym pamięta”.

W naszej szkole zawsze w tym dniu organizowaliśmy uroczystą akademie oraz poczęstunek dla Babć i Dziadków. Były życzenia, uściski, prezenty, czasem pojawiały się łzy wzruszenia.

Ten rok jest inny. Nie mogliśmy zaprosić do szkoły gości ani przygotować dla nich występów. W zamian za to zapraszamy do obejrzenia krótkiego montażu (online) przygotowanego przez przedszkolaków oraz uczennice klasy VII – Julię Chrapek i Sandrę Szybiak.