Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie i Babcie zajmują szczególne miejsce w życiu wnucząt. Otaczają je miłością, opieką, są cierpliwi, cudowni, pomysłowi. Chętnie bawią się z wnukami, zabierają na wycieczki lub na spacery. Dlatego „jest taki dzień w roku, w którym mamy aż dwa święta. To Dzień Babci i Dzień Dziadka, każdy wnuk o tym pamięta”.

W naszej szkole zawsze w tym dniu organizowaliśmy uroczystą akademie oraz poczęstunek dla Babć i Dziadków. Były życzenia, uściski, prezenty, czasem pojawiały się łzy wzruszenia.

Ten rok jest inny. Nie mogliśmy zaprosić do szkoły gości ani przygotować dla nich występów. W zamian za to zapraszamy do obejrzenia krótkiego montażu (online) przygotowanego przez przedszkolaków oraz uczennice klasy VII – Julię Chrapek i Sandrę Szybiak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status